Sancaktepe Kombi Servis

Kombi Servis, Kombi Bakım

Sancaktepe Kombi Servis, Kombi Servisi, bakım, arıza, tamir, montaj talepleriniz doğrultusunda uzman servis personellerimiz ve mobil araçlarımızla hizmetinizdedir. Kurumsal servis ağımızla anında ihtiyaçlarınıza cevap vererek, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bizler, kombi servisi  isterken neler beklediğinizin çok iyi farkındayız. Tüm önceliğimiz müşteri memnuniyeti üzerine kurulu prensiplerden oluşmaktadır.

Hızlı, ekonomik ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız.

Sancaktepe Kombi Servis, kombi bakımkombi arızakombi tamirkombi montaj teknik servis hizmetleri vermektedir. Kombi servis, teknik servis hizmetlerimiz ise, klima bakımklima arızaklima tamirklima gaz dolumu ve klima montaj servisidir.

Sancaktepe Kombi Servis, Kombi Servisi,  tam donanımlı çağrı merkezi ve kurumsal iletişim ağı, servis takip merkezidir. Bu servisten geçen tüm cihazların, geçmiş raporları depolanır ve bir sonraki servis ihtiyacında, geçmişte yapılan işlemlerden tüm sistem ve yedek parça raporlarına kadar kayıt altına alınır.

Böylelikle son kullanıcı kullanmış olduğunuz ısıtma veya soğutma sisteminizin de öz geçmişini kayıt altına aldırmış olur. Kontrol hem servisin hemde kullanıcının elinde olur. Bu büyük servis ve danışmanlık hizmetini veren firmamız İstanbul genelinde en iyi servis sağlayıcı yeteneğini de göstermiştir.

Tıkla Ara
× Whatsapp